Strona główna | Oddział

Portret użytkownika a.zelwetro

Przewodnicząca

Agnieszka Żelwetro, azelwetro@gmail.com, 606 447 069

Specjalista psychologii klinicznej. Neuropsycholog. Na co dzień pracuje w Ośrodku Badawczo – Naukowo – Dydaktyczym Chorób Otępiennych Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Zajmuje się diagnozą i terapią neuropsychologiczną. Opracowuje i prowadzi programy stymulacji poznawczej dla osób starszych. Prowadzi wykłady z zakresu neuropsychologii geriatrycznej. Organizuje Seminaria Neuropsychologiczne. W wolnych chwilach jeździ na rowerze i podróżuje po Iberii.


Portret użytkownika m.kochan

Zastępca przewodniczącej i Sekretarz ds. organizacji szkoleń

Marta Kochan-Wójcik, martakochan@wp.pl, 601 751 191

Doktor nauk humanistycznych w zakresie psychologii. Adiunkt w Zakładzie Psychologii Klinicznej i Zdrowia w Instytucie Psychologii Uniwersytetu Wrocławskiego. Kierownik Pracowni Konsultacji i Poradnictwa Psychologicznego Instytutu Psychologii UWr. oraz sekretarz Polish Journal of Applied Psychology. Kierownik Studiów podyplomowych w zakresie diagnozy, poradnictwa i systemowej pracy z rodziną w Instytucie Psychologii UWr. Członek zarządu Wrocławskiego Oddziału Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Naukowo zajmuje się problematyką cielesności i psychologii rodziny. Pracuje terapeutycznie z parami i rodzinami w nurcie systemowym.


Portret użytkownika l.krawetkowski

Zastępca przewodniczącej i Sekretarz ds. PR i mediów społecznościowych

Łukasz Krawętkowski, lukasz.krawetkowski@proces.net.pl, 535 054 595; 791 055 604

Psycholog, certyfikowany psychoterapeuta, trener treningu grupowego (rekomendacja II stopnia PTP). Prowadzi psychoterapię grupową i indywidualną, terapię par i rodzin, konsultacje wychowawcze, diagnozę psychologiczną oraz superwizję psychoterapii i pracy trenerskiej. Prowadzi również szkolenia, treningi, warsztaty dla pracowników sektora publicznego, firm oraz organizacji pozarządowych. W swojej pracy kieruje się myśleniem antropologiczno-fenomenologicznym. Lubi podróże.


Portret użytkownika a.gnilka

Skarbnik

Aleksandra Gniłka, kkmandala@tlen.pl, 506 625 544

Psycholog w trakcie specjalizacji klinicznej, biblioterapeuta. Absolwentka UWr. Pracuje w środowiskowym domu samopomocy typu A prowadzonym przez Dolnośląskie Stowarzyszenie Aktywnej Rehabilitacji "ART" we Wrocławiu. Koordynator Pracowni Rehabilitacyjno - Plastycznej SALON ART dla osób chorujących psychicznie.
 


Portret użytkownika j.gorczynska

Zastępca skarbnika

Joanna Gorczyńska, joannagorczynska1@wp.pl, 606 353 698

Psycholog, psychoterapeuta, certyfikowany specjalista terapii uzależnień. Zajmuje się od wielu lat problemami osób uzależnionych i dorosłych członków ich rodzin. Prowadzi terapię indywidualną i grupową w Przychodni Zdrowia Psychicznego i Terapii Uzależnień "Anima" w Wałbrzychu. Prowadzi również praktykę prywatną. W pracy integruje metody wypracowane przez róźne nurty psychoterapeutyczne.


Portret użytkownika j.klosowska

Sekretarz ds. organizacji szkoleń

Justyna Kłosowska-Belda, subaru@tlen.pl, 601 084 418

Absolwentka Wydziału Psychologii Uniwersytetu Wrocławskiego, Studium Psychoterapii i Studium Psychoterapii Grupowej w Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie oraz Podyplomowego Studium Pomocy Psychologicznej w Dziedzinie Seksuologii (Uniwersytet im. A. Mickiewicza w Poznaniu). Posiada certyfikat psychoterapeuty Europejskiego Stowarzyszenia Psychoterapii oraz Specjalizację z Psychologii KlinicznejZałożycielka Ośrodka Psychoterapii i Rozwoju Osobistego Psycheland (www.psycheland.pl). Zajmuje się terapią indywidualną krótko i długoterminową w orientacji psychodynamicznej oraz terapią grupową. Prowadzi zajęcia dla studentów na Uniwersytecie Wrocławskim (Instytut Psychologii) oraz na SWPS we Wrocławiu. Jest współpracownikiem Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie (www.lps.pl). Doświadczenie zawodowe zdobywała min. w Oddziale Leczenia Nerwic we wrocławskim szpitalu psychiatrycznym i innych NZOZ' ach.


Portret użytkownika m.kusmierek

Sekretarz ds. członkowskich

Małgorzata Kuśmierek, gosia.psycholog@onet.eu, 600904492

Psycholog, socjoterapeuta i psychoterapeuta w trakcje certyfikacji. Pracuje w gimnazjum z oddziałami integracyjnymi oraz na oddziałach psychiatrycznych dla dzieci i młodzieży. Prowadzi prywatny gabinet psychologiczny. Uczestniczy w wielu projektach z zakresu ochrony zdrowia psychicznego. Miłośniczka muzyki i spacerów po Górach Sowich.


Portret użytkownika m.kuleszczyk

Sekretarz ds. członkowskich

Monika Kuleszczyk, perspe.ktywa@icloud.com, 735 73 73 75

Magister psychologii o specjalności klinicznej Uniwersytetu Humanistycznospołecznego SWPS, w trakcie szkolenia w Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie w zakresie psychoterapii psychodynamicznej i psychoterapii systemowej (ośrodek szkolący, rekomendowany przez Sekcję Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz atestowany przez Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego). Jest psychologiem w Poradni Zdrowia Psychicznego w Dolnośląskim Centrum Zdrowia Psychicznego we Wrocławiu.


Portret użytkownika j.macur

Sekretarz ds. członkowskich

Justyna Macur, jmacur@op.pl, 509 508 654

Psycholog sportu. Pracuje z zawodnikami i trenerami różnych dyscyplin. Szczególny nacisk kładzie na systematyczny i długotrwały charakter współpracy ze sportowcem oraz jego teamem. Ukończyła studia podyplomowe z doradztwa zawodowego, socjoterapii oraz psychologii sportu. Trener Integralnej Postawy Gotowości Startowej w ramach projektu „Silna i Odporna Psychicznie Kadra Londyn 2012”. Posiada akredytację Psychologa Polskiego Komitetu Olimpijskiego.

justynamacur.pl


Portret użytkownika a.jedryczka

Członek zarządu

Anna Jędryczka-Hamera, psych_ajh@tlen.pl, 609361312

Absolwentka psychologii na Uniwersytecie Wrocławskim. Specjalista psychologii klinicznej. Specjalista terapii środowiskowej. Absolwentka studiów podyplomowych w zakresie zarządzania w pomocy społecznej. Przewodnicząca Dolnośląskiego Stowarzyszenia Aktywnej Rehabilitacji "Art". Kierownik Środowiskowego Domu Samopomocy. Pracując w szpitalu psychiatrycznym opracowała autorskie metody rehabilitacji związane ze sztuką: arteterapii strukturalizowanej, psychorysunku symbolicznego, choreoterapii psychologicznej, biblioterapii mobilnej i filmoterapii. Reżyser Teatru Integracyjnego Euforion. Wykładowca w  Akademii Muzycznej we Wrocławiu.


Portret użytkownika u.feier

Członek zarządu

Urszula Jenerał-Feier, u.feier@wp.pl, 608 688 388

Psycholog. Asesor w projektach Assesment i Development Center. Posiada wieloletnie doświadczenie w realizacji projektów szkoleniowych i doradczych dla wyższej kadry kierowniczej i specjalistycznej.

Logowanie