Martyna Szewczyk-Janicka – Przewodnicząca
mszewczyk@ptpwroclaw.pl 

Jestem psychologiem, dyplomowanym psychoterapeutą psychodynamicznym, dyplomowanym seksuologiem, w trakcie certyfikacji na seksuologa klinicznego w Polskim Towarzystwie Seksuologicznym. W swojej pracy zajmuję się głównie psychoterapią i terapią seksualną. Pracuję z osobami dorosłymi, indywidualnie oraz w parze; oraz dziećmi i młodzieżą. Zajmuję się również psychoedukacją, głównie w obszarze seksualności człowieka – prowadzę szkolenia i warsztaty dla specjalistów oraz dla osób ciekawych poznania i rozwijania samych siebie.

Agnieszka Żelwetro – Wiceprzewodnicząca,
Sekretarz ds. szkoleń
azelwetro@ptpwroclaw.pl 

Jestem specjalistą psychologii klinicznej – neuropsychologiem. Na co dzień pracuję w Ośrodku Badawczo – Naukowo – Dydaktycznym Chorób Otępiennych Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu, gdzie zajmuję się diagnostyką i metodami niefarmakologicznymi w otępieniu.
Jestem współautorem „Teatru Reminiscencyjnego” – innowacji społecznej dla osób z zaburzeniami funkcji poznawczych. Organizuję międzynarodowe konferencje neuropsychologiczne. Przygotowuję i prowadzę szkolenia dla psychologów, lekarzy, pielęgniarek. Popularyzuję wiedzę z zakresu neuropsychologii. Uczę studentów psychologii i neuropsychologii.
Jestem zafascynowana fenomenem Camino de Santiago. Od kilku lat pełnie rolę koordynatora wolontariuszy w schronisku na Monte do Gozo w hiszpańskiej Galicji, gdzie także sama bywam wolontariuszem. W wolnych chwilach chodzę i jeżdżę na rowerze po Polsce i po Europie oraz zgłębiam tajemnicę i podziwiam uroki Iberii
.

Łukasz Krawętkowski – Wiceprzewodniczący
lkrawetkowski@ptpwroclaw.pl

Jestem certyfikowanym psychoterapeutą, psychologiem, trenerem treningu grupowego (licencja II stopnia PTP). Pracuję w Instytucie Proces we Wrocławiu, gdzie prowadzę psychoterapię indywidualną dorosłych i młodzieży oraz terapię rodzin i par. Prowadzę treningi, szkolenia i warsztaty kompetencji interpersonalnych, wykłady dla specjalistów zajmujących się pomocą i wsparciem; piszę artykuły psychologiczne dla specjalistów pomocy społecznej; prowadzę superwizje psychoterapii i pomocy psychologicznej. Popularyzuję najnowszą wiedzę psychologiczną z dziedziny neuroscience, a w ramach PTP – w najnowszym projekcie #Psychozasobnik – webinarach, szkoleniach i warsztatach dla psychologów. Współpracuję z rodzicami w duchu Rodzicielstwa Bliskości (Attachment Parenting) i Porozumienia Bez Przemocy (Non-Violent Communication). Swoją fascynacją tym obszarem działania dzielę się w projekcie „Rodzicielstwo od Kuchni”. Pracuję w nurcie antropologiczno-fenomenologicznym (Gestalt Relacyjny – Relational Gestalt).

Monika Piasecka – Skarbnik, Sekretarz ds. członkowskich
mpiasecka@ptpwroclaw.pl 

Ukończyłam psychologię o specjalności klinicznej na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS, a także czteroletnie szkolenie w Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie uzyskując dyplomy z zakresu psychoterapii psychodynamicznej oraz psychoterapii grupowej (ośrodek szkolący, rekomendowany przez Sekcję Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz atestowany przez Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego).
Ukończyłam pierwszy stopień szkolenia Terapii Opartej na Mentalizacji współorganizowanego przez Anna Freud Centre w Londynie, Laboratorium Psychoedukacji i Pracownię Psychoterapii Humani.
Doświadczenie kliniczne zdobywałam w Dolnośląskim Centrum Zdrowia Psychicznego we Wrocławiu. Pracuję jako psycholog, psychotraumatolog i psychoterapeuta w Poradni Konsultacyjnej Zdrowia Psychicznego DCZP oraz w Ośrodku Psychoterapii i Rozwoju Osobistego Psycheland.

Małgorzata Kuśmierek – Sekretarz ds. członkowskich
mkusmierek@ptpwroclaw.pl 

zdjęcie wkrótce! 😉

Jestem psychologiem, psychoterapeutą w trakcje procesu certyfikacji, socjoterapeutą i pedagogiem. Współprowadzę niepubliczną szkołę dla dzieci z trudnościami emocjonalnymi i rozwojowymi. Pracuję jako psycholog w szpitalu psychiatrycznym dla dzieci i młodzieży, w poradniach: zdrowia psychicznego dla dzieci i młodzieży i poradni dla osób z autyzmem dziecięcym oraz hospicjum domowym. Prowadzę również własny gabinet psychologiczny. Systematycznie uczestniczę w superwizjach, a także w szkoleniach doskonalących mój warsztat pracy.