Psychoterapia psychodynamiczna on-line #PSYCHOZASOBNIK!

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy na kolejną odsłonę #PSYCHOZASOBNIKA!

Gościć będziemy Pana Marcina Kramka – psychologa i certyfikowanego specjalistę terapii uzależnień.

Garść informacji o naszym Gościu:

W zawodzie psychoterapeuty pracuje od 2002 roku, najpierw w poradni zdrowia psychicznego, na oddziale dziennym osób uzależnionych z podwójną diagnozą, następnie w Dolnośląskim Centrum Psychodynamicznym. Od 2005 roku współpracuje z Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Jest certyfikowanym psychoterapeutą Transference Focused Psychotherapy, superwizorem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej. Jest zaangażowany w pracę psychoterapeutyczną, superwizyjną i dydaktyczną. Aktywnie udziela się w Polskim Towarzystwie Psychoterapii Psychodynamicznej, szczególnie w Oddziale Dolnośląskim. Bierze czynny udział w konferencjach i seminariach organizowanych przez Towarzystwo. Tym razem gości we wrocławskim Oddziale Terenowym Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Tym razem, dzięki uprzejmości naszego Gościa, przedstawimy charakterystykę psychoterapii psychodynamicznej i zastanowimy się nad kwestiami dotyczącymi jej prowadzenia w trybie on-line. Pan Marcin Kramek odpowie na pytania zadawane przez Przewodniczącą Oddziału Terenowego PTP we Wrocławiu, Martynę Szewczyk.

Spotykamy się 8.05.2021 o godz. 14:00. Przewidziana jest część wykładowa oraz Q&A, czyli pytania do Prowadzącego i odpowiedzi.

Omawiane zagadnienia podczas najbliższego oraz kolejnych webinariów z serii O psychoterapii… on-line:

  1. charakterystyka modalności, podstawy teoretyczne, rozumienie diagnostyczne, plan i cele terapii.
  2. czy jest możliwa praca online w danej modalności i w jaki sposób ustalenia dot. terapii wymagają modyfikacji.
  3. kiedy praca terapeutyczna nie jest możliwa? kiedy nie podejmować takiej formy pomocy?

Zapraszamy do śledzenia informacji na naszym Fanpage’u na Facebook’u, na stronie wydarzenia: https://fb.me/e/F7DGWyew

Wydarzenie będzie realizowane za pomocą platformy ZOOM, link będzie udostępniony tutaj oraz na stronie wydarzenia na FB w dzień wydarzenia na chwilę przed jego rozpoczęciem.

Wstęp na wydarzenie będzie dostępne dla pierwszych 100 osób. W późniejszym czasie prawdopodobnie zostanie przygotowane nagranie na naszym kanale na YouTube.

Do zobaczenia!

Zarząd OT PTP Wrocław

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *