BEZPŁATNA WSPARCIOWA GRUPA SUPERWIZYJNA dla osób udzielających wsparcia psychologicznego związanego z kryzysem wojny w Ukrainie

Drodzy członkowie Wrocławskiego Oddziału Terenowego Polskiego Towarzystwa Psychologicznego!

Prawdopodobnie każdy z nas poszukuje różnych środków poradzenia sobie z doświadczeniem wojny w naszym ościennym kraju – w Ukrainie. W tym specjaliści zajmujący się pomocą psychologiczna szukają różnych wspierających strategii dla siebie. Sami również niosą pomóc osobom w kryzysie.

W związku ze zgłaszanymi potrzebami, w naszym Zarządzie postanowiliśmy zaoferować wsparcie dla tych, którzy sami wspierają, udzielają różnego rodzaju pomocy psychologicznej: interwencji kryzysowej, psychoterapii, poradnictwa, konsultacji. Zapraszamy do Wsparciowej Grupy Superwizyjnej.

Adresaci: członkowie wrocławskiego OT PTP udzielający wsparcia psychologicznego związanego z kryzysem wojny w Ukrainie.

Kiedy: 5.03.2022 (sobota)

Czas trwania: 10:30-12:30

Prowadzący: Łukasz Krawętkowski – wiceprzewodniczący OT PTP Wrocław, certyfikowany psychoterapeuta, psycholog; trener treningu grupowego (rekomendacja II stopnia PTP); prowadzi szkolenia z zakresu interwencji i postwencji kryzysowej. Wspiera superwizyjnie zespoły i osoby zajmujące się pracą socjalną, edukacją oraz pomocą psychologiczną.

Zapisy: Zgłoszenie chęci udziału w wiadomości elektronicznej (lkrawetkowski@ptpwroclaw.pl) poprzez podanie imienia i nazwiska oraz dresu e-mail, który będzie służył do kontaktu z organizatorami.

Kontakt: lkrawetkowski@ptpwroclaw.pl

Gdzie: Zoom (link zostanie wysłany na podany adres e-mail).

Maksymalna liczba uczestników: 25 osób (decyduje kolejność zgłoszeń; konieczne jest opłacenie składek członkowskich do roku min. 2021)

Koszt: bezpłatnie.

Planujemy, by te spotkania były cykliczne.

Zarząd OT PTP Wrocław

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *